HAKKIMIZDA

Gelişim Koltuk; müşterilerinin isteğine cevap vermek ve üretim kapasitesini, kalitesini arttırmak amacıyla sektördeki yatırımlarına devam etmektedir.

150’nin üzerinde model çeşitlerimizle sektörde geniş bir ürün yelpazemizi bulundurarak Gelişim Koltuk olarak, kalite ve sürekliliği arttırma konusunda yenilikleri takip ederek yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle yoluna devam etmektedir. bünyemizde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarına hızlıca cevap vermekteyiz

Misyonumuz

İstanbul Anadolu yakasında mobilya sektöründe hizmet veren Gelişim Koltuk , kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ile mobilya üreticileri ve satıcıları için iyi bir tedarikçi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Gelişim Koltuk ürünlerinde kalite, fiyat ve zamanında teslimat politikasını benimseyen firmamız İstanbul’un nemli hava şartlarının çok olmasına rağmen en kuru ağaçlardan ürettiği, Alman Würth Tutkallarını cila grubunda ideal boya gruplarını, döşeme grubunda ise Nova Sünger ürünlerini kullanmaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen dünya pazarında sandalye konusundaki gelişmeleri en iyi şekilde takip eden, pazardaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ve açıkları en iyi şekilde görerek yerinde ve zamanında müdahale eden otorite olarak kabul edilen bir mobilya üreticisi olmaktır.

     Amacımız zamana karşı koymak değil, onunla yarışmaktır.

Bizler Modoko Sanayi’de faaliyet göstermekteyiz. Üretici Firmayız. 1. katımız Üretim Tesisimiz, 2. Katımız ise Ürünlerimizi sergilediğimiz Teşhir kısmımızdır. Kaliteli çalışıyoruz, İşçiliğimize güveniyoruz. Kadromuz geniş olup, siz değerli müşterilerimize özel çalışmaktayız. Ürünlerimizi daha yakından görmek isterseniz çayımızı, kahvemizi içmeye bekleriz. Teşekkürler.